Якщо ви вмієте працювати з сайтами на платформі WordPress та бажаєте присвятити кілька годин на тиждень добрій справі, сидячи за комп’ютером – запрошуємо долучитись до роботи нашого Фонду в якості адміністратора офіційного сайту.
Працювати пропонуємо віддалено, так як наш головний офіс знаходиться в Донецькій області (місто Авдіївка). Через перебої зі зв’язком та часті відрядження по Україні ми не маємо змоги самостійно оновлювати інформацію на сайті в потрібні терміни.