Волонтерські табори

Волонтерські табори з нашою командою – це можливість подорожувати, не витрачаючи коштів, та водночас змінювати країну на краще пліч-о-пліч з однодумцями і друзями.

Ми організовуємо низку волонтерських толок-таборів в горах, на мальовничих туристичних локаціях і об’єктах історичної та архітектурної спадщини. Разом з учасниками ми прибираємо бур’ян та сміття, приводимо цікавинки до ладу та водночас подорожуємо, часто слухаючи унікальні розповіді місцевих мешканців та провідників. Щоб не витрачатись на оренду і сповна зануритись в атмосферу місця, яким опікуємось, ми розбиваємо наметовий табір неподалік і живемо в ньому весь період толоки. Організувати процес виявилось несподівано просто: якщо маєте свій намет, їдете з ним і підселяєте до себе тих, хто не має. Замість формальних обідів у їдальні готуємо туристичні смаколики та чай в казанах на вогні. Хіба щось може бути затишнішим за вечірні посиденьки біля вогню з байками, життєвими історіями та новими знайомствами?…

Тут представлені анонси запланованих таборів. До кожного з них ви можете долучитись, ознайомившись з правилами і заповнивши анкету учасника. Якщо хочете запропонувати нам допомогу в організації толоки або повідомити про місце, яке потребує опіки волонтерів – зв’яжіться з нами будь-яким зручним вам способом із перелічених у розділі «контакти».