В столиці завершився ярмарок-виставка “На теренах Донбасу”
28/05/2018
✨ У самому серці Києва, неподалік Майдану Незалежності, протягом чотирьох днів стояв намет авдіївських благодійників, в якому кияни та гості міста могли подивитись фото та артефакти із зони бойових дій, поспілкуватись з тими, хто по крупицях створював цю виставку, пожертвувати кошти на потреби добровольців та придбати ексклюзивні сувеніри, зроблені на Донбасі.
Серед відвідувачів – волонтери Києва, представники української діаспори в країнах ЄС, іноземці, що приїхали вболівати за свої футбольні команди, та зі здивуванням слухали, що на сході нашої країни іде справжня війна, і, головне – сотні небайдужих українців, що не проходили повз камуфляжного намету на Хрещатику, а підходили поцікавитись та підтримати добрим словом.
Протягом чотирьох днів спільними зусиллями було зібрано 5 458 грн.
Наразі ми збираємо кошти на безпілотник Phantom 4 Pro+. Спільно з іноземними добровольцями плануємо зайнятись аеророзвідкою на теренах Донбасу.
Його вартість – близько 50 000 грн., ми наразі маємо лише 7000, завдяки цьому ярмарку та коштам, вирученим з продажів у нашій благодійній крамничці. Ви можете долучитись до доброї справи, придбавши у нас сувенір з війни або просто пожертвувавши кошти на наш рахунок: 26000051819660
МФО 335496
ЄДРПОУ 41332317
Благодійний фонд “Зорі надії”