Чергова звична дата, присвячена незвичній якості. Саме незвичній, бо для когось щедрість – просто не пошкодувати залишити хороші “чайові”, тоді як для інших не шкода днів, місяців та років (нажаль, часто і набагато більше) в допомозі виконання обов’язку. Щедрість і обов’язок, такі, на перший погляд непоєднувані речі, рухають нас вперед.
Виконанню найголовнішого обов’язку – захисту своєї країни, допомагає ваша щедрість. Бо що може бути щедрішим, ніж зберегти унікальні історичні пам’ятки чи забезпечити виїзд команди аеророзвідки яка збереже комусь життя? Невже це не щедро?
Коли ви щедрі то відпускаєте добро у світ, яке безумовно повернеться до Вас коли ви потребуватимете цього найбільше. Так, якщо сьогодні Ви принесете до свого дому на один смаколик менше, то зможете допомогти – щоб такий дім і таку можливість не втратили інші. Хоча не такі вже вони і інші – ті, хто щедро поливає землю потом в окопах чи спостерігає з неба щоб ворог не пройшов.
І давайте постараємось разом, щоб у всіх нас 4.05 все було 4 5 0. Звісно, якщо ви дочитали до цього місця, сумнівів що робити далі в Вас немає. Будьте щедрими, завжди і повсякчас, це справляє хороше враження!
Підтримати добровольчий екіпаж аеророзвідки та поточні програми фонду можна тут: