Про добровольців та добрі справи сьогодні говорили у Миколаєві
15/03/2019
Сьогодні, тільки-но відзначивши День добровольця, ми завітали до Миколаєва, аби розповісти активній молоді про життя добровольців, нашу співпрацю з ними та поділитись натхненням для добрих справ.
Зустрічі пройшли у Національному університеті кораблебудування та Загальноосвітній школі №1 ім.Олега Ольжича. Аліна Косовська, директорка Фонду та колишній доброволець, розповіла молоді історію небайдужих авдіївців та закликала долучатись до добрих справ, аби запобігти лихові, яке спіткало Донеччину.
Школярі та студенти захоплено слухали розповіді та цікавились життям прифронтової Авдіївки. Учні ЗОШ №1 зустрічаються з нами не вперше – у 2017 році ми також проводили їм урок доброти.
З учнями ЗОШ №1 ім.Олега Ольжича
Традиційно під час зустрічі можна було роздивитись наші сувеніри та придбати їх за благодійні внески. У Миколаєві сьогодні вдалось залучити 490 грн. на ремонт автомобіля для Небесної варти.