Записки з локації фонду на фестивалі “Тарас Бульба”
21/07/2019
Всі, хто відвідував рок-фестиваль “Тарас Бульба” в Дубно, що на Рівненщині, точно звернули увагу на військовий намет, розташований на Алеї Майстрів. Це були ми – збирали кошти на запасний акумулятор до безпілотника “Небесної варти” та розповідали людям про життя Донеччини та її захисників.
Для волонтерів Романа та Аліни, які завітали на фестиваль з головного офісу фонду в Авдіївці, це були три дні в польових умовах – адже працювати довелось майже цілодобово, а жити – у туристичних наметах, захованих за банерною фотовиставкою.
Воно того варте – адже відвідувачі з розумінням поставились до військової тематики, а особливо зацікввлені спробували власноруч зробити витвір мистецтва з металу війни.
Задумане вдалося, зокрема, за участі небайдужого підприємця – власник піцерії “Пепероні” Віталій Кудін щодня годував волонтерів безкоштовною піцою, а також розмістив у своєму закладі скриньку фонду, з якої під час інкасації ми вилучили 550 гривень.
На самому ж фестивалі вдалось зібрати 5963 грн. Тепер ми зможемо придбати запасний акумулятор та безшумні пропелери для безпілотного літального апарата Phantom 4, який нещодавно поповнив ряди аеророзвідки фонду.