“У світі завжди є добро і зло, як біле й чорне, тепле і холодне. І це треба розуміти та відчувати. Важливо, щоб кожна людина зрозуміла всім єстеством, збагнула розумом і серцем, що у світ треба нести доброту, тепло, світло, щоб менше стало сліз, біди і горя. Про це потрібно постійно говорити , наголошувати , щоб з’явилися стійкі переконання , що треба жити з добротою в серці”,– навчає школярів Олена Трифо, викладачка авдіївської загальноосвітньої школи №2.
Саме вона взялась координувати добоі справи в рамках благодійного марафону Щедрий Вівторок у своїй школі.
Учні провели низку добрих заходів: майстер-клас зі створення янголів, благодійний ярмарок новорічних прикрас та збір макулатури, виручені кошти спрямували на допомогу місцевій зоозахисній організації “Безпека тварин”.