Авдіївська молодь долучається до догляду за меморіальним комплексом на промзоні
20/04/2019
Змагання між молодими та активними патріотами в рамках військово-польової гри “Джура” включають в себе добрі справи. Авдіївські “джурівці” обрали для себе чимало хороших справ задля допомоги місту та його захисникам, зокрема, долучились до суботника на меморіалі захисникам авдіївської промзони, який знов спробував зарости бур’яном.
Планування робіт
Озброївшись гербицидами, бризкалками та рукавичками, придбаними нами місяць тому, хлопці та дівчата вирушили знищувати непрохані рослини, дбайливо оминаючи висаджені нами раніше калину та декоративні квіти.
Керівники Фонду тим часом прибрали зайву землю з окопу та встановили надійніше застережливі таблички на околиці мінного поля.
Саме сьогодні на меморіалі було чимало відвідувачів – волонтерів та військових, тож ми непогано провели час, роблячи добру справу. Долучайтесь і ви ?