Новорічні дива для захисників Авдіївки від вдячних місцевих мешканців
01/01/2019
Справжні новорічні дива команді авдіївських волонтерів вдалось подарувати оборонцям міста завдяки студентам з Білоцерківського професійного училища та їхнім викладачам, зокрема Владиславі Павленко, які надіслали до Авдіївки великі посилки з новорічними смаколиками, ялинковими прикрасами та теплом своїх сердець.
Ми вирішили не просто відвезти посилки на позиції – передноворічний тиждень наші невтомні майстрині провели за виготовленням креативних новорічних чобітків та листівок з теплими побажаннями від авдіївців.
Під Новий рік ми дружно робили чудеса. На околиці нашого (і не тільки ? ) міста, де нема жодної живої душі, крім бійців, ми привезли скромні подарунки від вдячних мешканців Авдіївки та Білої Церкви, а також безліч теплих слів та привітань.
Дякуємо всім, хто допомагає робити дива ?
Адже хлопцям, які зустріли 2019 далеко від рідної домівки, так важливо було отримати від нас із вами частинку домашнього затишку і теплоти.
З Новим Роком!
Всім добра ?