Нещодавно на меморіалі захисникам авдіївської промзони завдяки небайдужим людям були замінені ще декілька прапорів. Бійці та капелан 20 батальйону 93 ОМБр самі привезли з Дніпропетровщини та урочисто підняли прапор свого підрозділу, а ветерани 79 десантно-штурмової бригади замовили прапор дистанційно та надіслали нам.
Бійці 20 бат. 93 ОМБр під час заміни стягу
Підняття нового прапора 79 ДШБ
Старий прапор десантників поїде до музею
Новий банер “Зупинись! Вшануй загиблих воїнів” безкоштовно надрукував у Києві підприємець Олег Волошков. Волонтери фонду отримали його на пошті, сплативши лише кошти за доставку, і встановили на меморіалі незважаючи на стрільбу неподалік.