Наші доброчинці завітали до смт. Іванків, що на Київщині
08/02/2019
Сьогодні ми знов мандруємо – на цей раз на Київщину, де мешканці невеличкого містечка поблизу Чорнобиля активно допомагають захисникам, виховують молодих патріотів, а нещодавно відкрили музей АТО, до якого увійшли десятки експонатів, зібраних нами поблизу окупованого Донецька.
Волонтери розповіли музейникам історію переданих експонатів
Наша співпраця з музеєм АТО, розташованим в центрі соціально-психологічної реабілітації “Довір’я”, розпочалась з макетів боєприпасів. Наші волонтери перетворили на безпечні експонати ті речі, які активно використовуються в боях на Донбасі, та відправили в новостворений музей.
Пізніше до експозиції увійшли і інші речі, що розповідають про будні захисників Мар’їнки та Авдіївки – предмети побуту та елементи військового спорядження, література та прапори.
Візит до Іванкова не обійшовся без приємних знайомств та натхнення – спільно з місцевими учасниками бойових дій ми провели урок доброти для учнів загальноосвітньої школи номер 2.
Аліна Косовська, очільниця фонду та учасниця АТО, почала свою розповідь з фронтових буднів на околицях Мар’їнки, де і народився проект “Сувеніри з війни”. Як підтримали ідею мешканці Авдіївки та в який момент маленька ідея перетворилась на цілий благодійний фонд, школярі дізнавались з цікавих історій та світлин, що їх ілюструють. Також волонтери розповіли про Щедрий Вівторок та його роль в благодійному секторі України, показали зворушливі відеокліпи та запросили учнів поділитись своїми історіями про доброту.
Для дітей Іванкова звична справа – допомагати тим, хто поруч, та змінювати світ маленькими добрими вчинками. Сподіваємось, після сьогоднішньої зустрічі доброю традицією стане ще й допомога тим, хто боронить мирне небо в холодних окопах Донбасу ??