1. Намагайтесь чинити якомога менше впливу на навколишнє середовище:
2. Обов’язковою умовою участі є волонтерська робота – збір та сортування сміття і виготовлення паракордових браслетів. Якщо з певних причин ви не можете вийти на маршрут, то натомість займаєтесь господарською роботою в базовому таборі
3. В таборі категорично заборонено вживання алкоголю та наркотичних речовин. Порушників чекає дострокове припинення участі в проекті та виїзд у Ворохту за власний кошт.
4. Ставтесь дбайливо до загального спорядження та використовуйте його лише за прямим призначенням.
5. Неухильно дотримуйтесь вказівок гіда на маршруті. Обов’язково повідомляйте організаторів про будь-які негаразди – погане самопочуття, зламане спорядження, відсутність необхідних речей, тощо.
6. Покидаючи територію табору у вільний час, повідомляйте гіда про запланований маршрут та час повернення Ви можете самостійно відвідувати полонину, кемп Білий Слон, крамницю у селі Бистрець або здійснювати прогулянку в урочищі Гаджина, але ми обов’язково маємо знати, де ви є і коли повернетесь.
7. Участь у таборі є безкоштовною, проте необхідно буде сплатити за трансфер з Ворохти та назад – орієнтовна вартість 150-200 грн. з людини. Оплата здійснюється водію на місці готівкою.