У нашого екіпажу Skyguard з’явилась нова постійна стаття витрат. Це вода.
В місці дислокації на Донбасі тепер її немає – технічної взагалі, а питна, яка добувається у місцевих в криницях, на смак нагадує калюжу. Тому мусимо кожні 7-10 днів робити рейси в Дніпропетровську область і закуповувати по 200 літрів питної води. Це витрати на пальне і, звісно, саму воду.
Наразі витрачено:
1569 грн. – ємності для води (10 шт. х 19л)
530 грн. – сама вода, кришки і помпа