Звіт за благодійну допомогу іноземним добровольцям АТО
20/04/2018
Чергова невеличка допомога була надана авдіївськими волонтерами тим, хто кинув рідну домівку назавжди та приїхав боронити нашу країну на теренах Донбасу. Іноземні добровольці отримали талони на бензин, придбані за виручку з продажів Сувенірів з АТО, а також тактичну футболку, подаровану авдіївським воєнторгом та портативний зарядний пристрій від патріотів з Білої Церкви.