Технічне обслуговування автомобіля

Важко уявити собі роботу мобільного загону аеророзвідки без автомобіля, досконало обладнаного під наземний пункт управління безпілотними апаратами. За гучний звук, який роздається з потріпаного життям резонатора, сепари розпізнавали нашу автівку як важку техніку. Ми усміхнулись і відповіли: звісно, адже це не просто Пежо а цілий танк! Ну, майже танк». Назва прилипла до машини не менш міцно ніж свіжа весняна багнюка в полях Донеччини, і тепер чимало підрозділів знають про білий майже-танк аеророзвідки, який з гучним ревом заповзає в найвіддаленіші куточки та екіпаж якого сумлінно робить кропітку щоденну працю в небі над ворогами.

В умовах війни автомобілі часто ламаються. Призначений для рівних доріг легковантажний Пежо аж ніяк не готовий змиритись, що він тепер танк і має з гордо піднятими фарами літати бездоріжжям, тримаючись на ізоляційній стрічці. Технічне обслуговування автомобіля в умовах війни – той ще квест. В кращому випадку ми знаходимо яму в зруйнованих будівлях, вигрібаємо з неї уламки бетону і намагаємось розібратись з черговою загадкою майже-танка. Якщо не виходить – витрачаємо шалені суми коштів на пальне та їдемо на СТО в глибокий тил. Не те щоб ми не вміли робити все власноруч, але часто в наших руїнах немає потрібного обладнання або не вистачає потужності для коректної роботи електричних приладів. Саме тому в наших звітах ви часто бачите розділ «технічне обслуговування автомобіля», витрати на яке становлять близько 30% витрат на життєдіяльність «Небесної варти».

Сьогодні наш танк також потребує ремонту. Під час чергового огляду в ямі серед руїн ми виявили несправності, усунути які варто найближчим часом.

Потрібно придбати:

  • передні гальмівні диски (2 шт.)
  • направляючі супортів 4 шт.
  • лівий передній гальмівний супорт
  • диск зчеплення або повний комплект зчеплення

Ви можете придбати для нас запчастини і відправити поштою або допомогти фінансово, і ми замовимо все необхідне самі та надамо вам звіт. Для замовлення запчастин вам знадобляться технічні характеристики автомобіля: Пежо Партнер 2002 р., об’єм двигуна 1,4л, бензин. Будь-які деталі можна узгодити у командира екіпажу за номером +380958462170.
Кнопочка для фінансової допомоги знаходиться абзацом нижче. Дякуємо, що допомагаєте нам берегти небо над захисниками України!

автомобіль
автомобіль