автор фото
Анна Замаєва
0

Благодійний похід озерами Свидовця

Запрошуємо в благодійну мандрівку мальовничим Свидовецьким хребтом з наметами 8-11 липня.
Всі кошти, сплачені учасниками (за виключенням покриття організаційних витрат) будуть використані для психологічної реабілітації воїнів ЗСУ.

Нитка маршруту: с.Чорна Тиса (збір на автостанції Ясіня) – ночівля на оз.Ворожеска – світанок на г.Ворожеска – радіальний вихід на оз.Геришаска і оз.Апшинець – перехід на ночівлю до оз.Івор (Драгобратське) – Близниці – дикі нарциси на г.Переслуп – ночівля в гірському притулку Перелісок – г.Терентин – м.Рахів (фініш)

В програмі:
– ночівлі в наметових таборах біля льодовикових озер Свидовця
– вечірні чаювання трав’яним чаєм, зібраним в горах власноруч
– встановлення інформаційних табличок для туристів біля озер
– переходи середнього рівня складності протяжністю 10-15 км в день

Ми – команда гірських волонтерів. Цього разу у нас виникла необхідність встановити біля льодовикових озер Свидовця таблички, які інформували б про заборону купання в озерах – адже воно шкодить біорізноманіттю озера та призводить до його руйнування. І ми подумали – можна не лише встановити таблички, а і здійснити незабутній похід Свидовецьким хребтом, насолодившись краєвидами сповна та зібравши кошти для реабілітації воїнів ЗСУ. В кінці мандрівки ми відвідаємо притулок Перелісок, в якому проходять заходи з реабілітації та базується наша волонтерська команда.

Декілька подробиць щодо логістики: збираємось 8 липня о 9:00 на автостанції Ясіня. Звідти їдемо до с.Чорна Тиса – звідти стартує наша стежка в гори. В перший день піднімемось до озера Ворожеска, де розмістимо табір. Другого дня нас чекає світанок на хребті та радіальна прогулянка без рюкзаків до ще двох озер – Геришаска і Апшинець. Насолодившись красою і встановивши таблички, повернемось до табору, пообідаємо та вирушимо до крайнього озера – Івор (Драгобратське). Переночувавши на його березі під скелястими схилами Близниць і Жандармів, вранці продовжимо шлях хребтом, насолоджуючись дикою природою і галявинами нарцисів. Третя ночівля буде комфортною – в туристичному притулку Перелісок, де можна буде прийняти душ, зарядити телефони та приготувати смачну вечерю. На четвертий день залишиться спуск до Рахова – о 14:00 вже будемо біля залізничного та автовокзалів, де і завершиться наша чудова мандрівка.

За додаткову плату можемо надати прокатне спорядження: маємо намети, спальні мішки, карімати, рюкзаки та трекінгові палиці.

Вартість участі – 3000 грн.
Частина цих коштів покриває витрати на харчування, трансфери та групову аптечку (учасникам не потрібно турбуватись про їжу – ми організовуємо харчування централізовано), решта внеску – ваш донат для реабілітаційного центру для військових.
Якщо ви – військовослужбовець, ваша участь в мандрівці безкоштовна.

Попередня реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена – набираємо групу не більше 10 осіб.

Форма реєстрації: https://forms.gle/RsbygW5Qr7x94PPC9