автор фото
Анна Замаєва
0

Скелелазний еко-табір в Чикалівці

Скелелазіння в поєднанні з доброю справою для довкілля – хіба це не найкращий спосіб провести перші вихідні квітня?

Їдемо на два дні в гранітне серце Полтавщини – Чикалівський кар’єр. Тут пробиті десятки скелелазних маршрутів різних категорій складності, між якими хлюпоче прозора вода кар’єру. До маршрутів ведуть хитрі стежки, які точно сподобаються трейлраннерам. Всю цю красу трохи псує розкидане відвідувачами сміття та велике звалище побутової техніки на важкодоступній ділянці рельєфу. Але ж ми зможемо з цим впоратись і залишити лише красу?

Головна задача толоки – прибирання сміття в кар’єрі. Решту часу присвятимо спортивним активностям – скелелазінню, трейлраннінгу і веслуванню на SUP-дошці. Чого не вмієте – навчимо, участь у спортивних активностях – за бажання. Ночуємо в наметах біля скель, харчуємось гарячими стравами з польової кухні.

Організовуємо трансфери до кар’єру з Дніпра та Кременчуга, також можете добратись самостійно на власному авто або громадському транспорті.
Розклад трансферів:
31.03 о 20:00 виїзд з Дніпра (ТРЦ Дафі)
31.03 о 23:30 виїзд з Кременчуга (автостанція)
01.04 о 8:00 виїзд з Кременчуга (автостанція)
Зворотні трансфери в ті самі населені пункти по домовленості, підлаштуємось під ваш графік

Оргвнесок для участі в толоці – 500 грн. (800 грн. для тих, хто їде з нами з Дніпра). За ці кошти закуповуються продукти, мішки-рукавички та паливо.

Анкета для реєстрації:
https://forms.gle/DHvyd2wsQojAAMJJA