автор фото
Анна Замаєва
0

Толока на Табірному полі в Миколаєві

Табірне поле – мальовнича місцевість на березі річки Південний Буг, що розташована в межах міста Миколаїв і слугує місцем відпочинку для багатьох містян. Звісно ж, відпочинок в деяких не обходиться без сміття, тож ми приїхали прибрати на локації, а також залишити по собі нові романтичні лавочки, з яких можна споглядати схід та захід сонця.

З прибиранням впорались швидко – долучились небайдужі містяни, а місцевий підрозділ поліції допоміг вивозити сміття своїм пікапом.

Далі – культурна програма. Учасники мали змогу відвідати діючі археологічні розкопки “Дикий сад”, спробувати себе в заняттях йогою, і родзинкою стала фотосесія в сукнях на заході сонця.

Наші волонтери хутко полагодили зламану лавочку біля води і взялись майструвати ще одну, в мальовничому місці біля обриву. Вийшло доволі романтичне місце, з якого можна спостерігати, як за Варварівкою сідає сонце.

Другий день був не менш насиченим – вивезли сміття і сировину та вирушили в Трикрати. Там вийшов чудовий еко-похід незвіданими стежками, з яких ми також забрали сміття по дорозі. Не обійшлось без пригод – вода підтопила хитру переправу через річку Мертвовод, тож довелось майструвати нову і частково переходити воду вбрід з мішками сміття.

Дякуємо всім, хто підтримує проект і робить цю діяльність можливою!