автор фото
Анна Замаєва
0

Базовий курс гірського рятувальника-волонтера

Курс буде актуальний новобранцям в гірській пошуково-рятувальній команді “Волонтерських мандрівок” та мандрівникам, які бажають отримати навички надання першої допомоги та ефективного реагування на екстрені ситуації.

Курс триває 5 днів: з 12 до 16 липня
Місце проведення: гірський туристичний притулок Перелісок (Свидовець)

Курсанти проживають в притулку під час навчань, для заїзду та виїзду організовано трансфер від залізничної станції Рахів.
Звертаємо вашу увагу: гірський масив Свидовець знаходиться в прикордонній зоні, тому при реєстрації ми запитуємо ваші паспортні дані для оформлення дозволу на в’їзд з метою проходження курсу в Державній прикордонній службі.

Програма курсу включає в себе основні навички в різних напрямах, необхідні для надання допомоги в гірській місцевості, на базовому рівні. Проходження короткого курсу не робить з вас кваліфікованого рятувальника, але дає базове розуміння та напрацювання, які зможуть врятувати життя, та можливість в подальшому проходити поглиблене навчання по кожному з напрямків у нас або в інших структурах. Всі навчальні блоки подаються згідно стандартів, викладаються досвідченими інструкторами і включають в себе теоретичні заняття та практичні відпрацювання на місцевості.

Під час курсу ми даємо базові навички в таких напрямках:
– домедична допомога при травмах, кровотечах, порушенні дихання і серцевого ритму, алергічних реакціях, гіпо- і гіпертермії
– транспортування постраждалого – супровід, перенесення на спеціалізованих ношах, перенесення без спеціальних засобів
– оперативна взаємодія туристів, добровільних рятувальників та державних екстрених служб (рятувальники ДСНС, медики швидкої допомоги)
– власна безпека в гірській місцевості в літньому сезоні
– робота на небезпечному рельєфі з організацією страховки
– специфіка використання побутових дронів (DJI, Autel) для пошукових робіт в гірській місцевості
– особливості проведення пошукових робіт без використання технічних засобів, взаємодія між пошуковими групами
– кермування автомобілем підвищеної прохідності на гірському рельєфі
– особливості фізичної підготовки для ефективної роботи в гірській місцевості

Умови участі
Слухачі курсу порівну покривають витрати на проживання в притулку Перелісок, харчування під час навчань, роботу запрошених інструкторів. Інструктори нашої команди працюють для вас безкоштовно, але ми також залучаємо більш досвідчених фахівців до проведення курсу, чиє викладання є платним. Оргвнесок за участь в навчаннях становить 3500 грн.

Реєстрація на курс: https://forms.gle/WhEwcMHSpQaXJmNt7

Контакти організаторів: +380958462170 Аліна (мобільного зв’язку немає, за цим номером є всі месенджери)