автор фото
Анна Замаєва
0

Наближається зимовий сезон

Взимку команда “Волонтерських мандрівок” планує доглядати за маршрутами, притулками та погодою в районі Петроса і Говерли. Буде багато цікавої роботи і можливість здобути нові навички в альпінізмі та зимовому туризмі, а ще – зустріти Новий рік в високогір’ї Карпат.

Волонтерські групи будуть працювати в горах позмінно. Кожна зміна протягом 5-7 днів буде мешкати в засніженому гірському притулку глибоко у лісі, щодня або майже, в залежності від погоди, виходячи доглядати за маркуванням, контролювати стан снігу, обстежувати сонячні електростанції в притулках, готувати дрова, допомагати туристам і рятувальникам, тренуватись та обмінюватись досвідом, винаходити цікаві зимові маршрути і насолоджуватись краєвидами. Найскладнішу роботу візьмуть на себе волонтери зі значним зимовим досвідом, а новобранці, які бажають навчитись взаємодіяти зі стихією, будуть чергувати в притулку і тренуватись та навчатись разом з нами.

Радимо спробувати зимове волонтерство разом з нами хоча б в одну 5-денну зміну. Це будуть незабутні враження і багато нових, корисних навичок, які стануть вам у нагоді при плануванні безпечних і цікавих мандрівок.

Тут ми підготували огляд одягу і взуття, які обов’язково потрібні для такої роботи та навіть просто під час мандрівок зимовим високогір’ям.