автор фото
Анна Замаєва
0

Провели черговий реабілітаційний заїзд для захисників в Карпатах

Як і завжди, організували хлопцям і дівчатам можливість перезавантажитись в горах, відновити ресурс, знайти спокій серед природи Карпат і повернутись з незабутніми враженнями.

Кожен захисник – це не бездушна одиниця, а жива людина зі своїм болем, відчаєм, страхом, мріями, сподіваннями і почуттями. Розкрити кожного, пропустити його історію через себе, знайти те, що допоможе саме йому – це дуже важка праця, але ми щоразу робимо це, черпаючи ресурс з природи гір, власної душі і підручних засобів. Це завжди творча імпровізація, глибокі переживання і спроби зігріти собою тих, хто цього потребує. Відчуваємо, що цього разу нам знову вдалось це зробити для тих, хто повернувся з війни і шукає себе в житті після того, як пережив пекло, захищаючи наше мирне небо.

Звітуємо за витрати заїзду:

Зібрано 20 000 грн.
Витрачено:
4976 грн. – продукти харчування
1087 грн. – бензин до генератора і газ на кухню
4000 грн. – трансфери
1095 грн. – компенсації квитків
550 грн. – матеріали для арт-терапії
4350 грн. – місячна оплата Старлінку
Всього – 16 000 грн.
Залишок – 4000 грн.

Наступний заїзд стартує через 6 днів. Бюджет заїзду – 28 000 грн. Потрібно зібрати ще 22 500 грн., щоб цей заїзд відбувся. Розуміємо, що всі втомились, що війна в стрічках постійно і все терміново, але дуже просимо долучитись посильним донатом. 100, 200, 500 гривень – це теж допомога.

Бюджет наступного заїзду:
18 000 грн. – проживання на турбазі Козьмещик
4000 грн. – трансфер
6000 грн. – продукти

Це дорожче ніж заїзди в Переліску, але серед 250 заявок на реабілітацію які ми обробляли, ці 15 хлопців дуже сильно просили сходження саме на Говерлу – для них це важливо і символічно. Тому цей заїзд, єдиний за сезон, ми маємо провести не на нашій базі, а в Козьмещику. Ми вважаємо, що хлопці заслужили на здійснення своєї мрії, захищаючи нас. Ми робимо все для цього – готуємо, супроводжуємо, підтримуємо, екіпіруємо, надихаємо. Ви можете долучитись донатом до спільної справи, і тоді вона буде можливою. Віримо в вашу підтримку.