автор фото
Анна Замаєва
0

Скільки коштує один заїзд на реабіліацію захисників: звіт за витрати

У високогірному притулку “Перелісок” завершився черговий заїзд для захисників, організований нашою командою – хлопці і дівчата отримали безліч нових позитивних вражень, підтримку в колі однодумців, спробували нові способи перезавантаження і поновлення ресурсу завдяки природі Карпат. А ми сьогодні підбиваємо підсумки витрат на проведення заїзду, і відкриваємо збір для наступної групи захисників, яка заїжджає до нас зовсім скоро.

Витрати заїзду:
21 400 грн. – продукти харчування
3 500 грн. – заправка авто
10 000 грн. – трансфери
5 800 грн. – компенсація квитків
2 500 грн. – товари господарського призначення
3 700 грн. – медичні засоби і обладнання
Разом – 46 900 грн.

З розрахунку на одну людину – це менше 3000 грн. за 5 днів відпочинку і реабілітації. Це зовсім небагато, з урахуванням того, наскільки це важливо тим, хто вертається зі сходу. Але суми великі, заїзди плануються кожні декілька тижнів протягом літа, і потрібно щоразу після заїзду встигати зібрати кошти на наступний, а ще переробити дуже багато роботи ручками, щоб хатинка і гірські маршрути навколо були комфортними і безпечними.

Наступний заїзд буде з меншими витратами – бо частину продуктів нам передали небайдужі українці з Європи, ми вже зібрали необхідну кількість ковдр і подушок, забезпечили більшістю необхідних медичних засобів рятувальний пост, спростили логістику заїзду-виїзду. Але очікуваний бюджет заїзду біля 20 000 грн. – а на банці лише 5000, і часу обмаль. Долучайтесь будь ласка!

Дякуємо кожному!