Благодійний вечір на підтримку аеророзвідки в Кам’янець-Подільському
26/05/2021
Вечір п’ятниці завжди хочеться провести за кавою. Чудово, якщо це кава зі смачними канапками в затишному закладі Кам’янець-Подільського. Неймовірно – коли це кава з добровольцями аеророзвідки, які завітали в затишну таверну з передової.
Ми їдемо до вас з прифронтової Авдіївки – поговорити про події на фронті, історію та діяльність одного з небагатьох добровольчих екіпажів аеророзвідки “Небесна варта” та проекти місцевих благодійників, завдяки яким такий екіпаж має сучасне обладнання, транспорт та фахівців.
Під час зустрічі на вас чекають:
історія про те як ми почали змінювати світ, живучи в кількох кілометрах від лінії фронту
коротка презентація цікавих благодійних проектів, до яких можна долучитись і змінювати світ разом
зустріч з командиром добровольчого екіпажу аеророзвідки Аліною Косовською
майстер-класи з декоративного розпису гільз з війни з парамедиком Алісою Шрамко