Дообладнання та модернізація пташки Небесної варти
22/05/2019
Безпілотник аеророзвідки Фонду зараз у Києві, де оператори комплектують його специфічними запчастинами. Вони зроблять бойові польоти ефективнішими та безпечнішими. Мова йде, зокрема, про посилені антени на пульт управління дроном, які роблять сигнал телеметрії стабільнішим та збільшують відстань польоту. На них ми витратили 2500 гривень, зібрані на ярмарках та виручені у благодійній крамничці.
Пульт з посиленими антенами
Звітні бухгалтерські документи
Ще одна хитра запчастинка, за яку ми не можемо звітувати публічно, аби не розкривати ворогам всі секрети наших польотів, коштувала нам 800 гривень і вже використовується за призначенням. Також небайдужі люди подарували нам ще один акумулятор. Щиро вдячні!