В нашому офісі з’явилась бібліотека і затишний куточок
02/10/2020
В нашому головному офісі в Авдіївці відсьогодні є невеличка бібліотека. Тут зовсім небагато книжок – це здебільшого подаровані відвідувачами або зібрані з особистих колекцій наших волонтерів, але кожну з них будь-хто з наших гостей тепер може взяти в тимчасове користування. Також ми облаштували затишні крісла із снарядних ящиків і теплих пледиків – тут можна випити кави, почитати книжку, погортати мотивуючі листівки зі Львова та з’їсти цукерочку.