В Києві наші волонтери закупляли та тестували обладнання для Небесної варти
10/04/2019
Сьогодні Небесна варта літає над Києвом – перевіряємо нове обладнання, придбане у спеціалізованих магазинах столиці завдяки допомозі небайдужих людей. Новий дрон не подружився з планшетом, на якому літав Phantom, тож нам довелось придбати новий, з операційною системою IOS, вартістю 6200 грн. Старий планшет ми укомплектуємо військовими мапами та передамо на фронт найближчим часом.
Також був придбаний спеціальний тримач для планшета PgyTech вартістю 900 грн., адже стандартний тримач Mavic 2 розрахований лише під смартфони.
Планшет в пульті під час тестового польоту
Також сьогодні ми зробили інкасацію скриньки у Музеї книги і друкарства, встановленої на виставці “Жити… Історії війни”. У ній на нас чекали 1740 грн., які ми незабаром використаємо на нагальні потреби та відзвітуємо.
Ми вже прямуємо назад на Донбас, а поки ось вам фотографія Києва з висоти пташиного польоту ?