Озброєні пензлем

…Іноді в дрімучій глухомані, в потаємному лігві під руїнами можна знайти справжні таланти, які сидять з автоматами під бійницями і навіть не здогадуються, що можуть змінити світ…»

З такими словами на авдіївській промзоні спонтанно був заснований креативний благодійний проект. Авторами ідеї стали розвідники ЗСУ та добровольці «Небесної варти». Вони вирішили, що дерев’яні кришки від ящиків з патронами та гранатами можуть бути полотнами для картин, а пензлі та пастельні олівці – це також зброя, якою можна змінити світосприйняття мешканців мирних регіонів.

Кожна картина, створена в рамках проекту, має свою історію. І не лише тому що пишеться прямо на передовій, в перервах між виконанням бойових задач. Кожен краєвид та подія, зображені на незвичних полотнах, мають свою історію яка варта окремого розділу або навіть окремої книги. Кожну роботу ілюструють фотографії, зроблені в недоступних для цивільного населення ділянках, та експонати, привезені з-під обстрілів і насичені спогадами.

Кожна робота в рамках проекту проходить через два етапи. Першим ділом відправляється на благодійний он-лайн аукціон – протягом певного проміжку часу всі бажаючі можуть запропонувати свою ціну на картину, переможцем буде той, хто запропонує найвищу суму до призначеної дати завершення торгів. Ті полотна, які не будуть продані на онлайн-аукціонах, долучаться до другого етапу проекту – виставки-продажу в мирних містах України. Такий захід попередньо планується на другу половину 2020-го року, детальна інформація з’явиться дещо пізніше у розділі «Анонси». Кошти, виручені з продажу картин, будуть використані на закупівлю технічних засобів розвідки на фронт.

Актуальні аукціони

В цей час аукціони не проводяться

Продані лоти