Перша перемога: мурал в Авдіївці готується отримати статус об’єкта культурної спадщини
27/04/2020
Спільними зусиллями сьогодні зроблено перший крок до перемоги.
Нам вдалось зібрати кошти щоб оплатити розробку облікової документації, необхідної для порятунку муралу з обличчям вчительки української мови в Авдіївці. Рахунок від науково-дослідного центру нарешті оплачено, а документи подані на розгляд в обласне управління культури. Якщо все буде добре, на підставі них муралу дадуть статус історико-культурної пам’ятки національного рівня і заборонять місцевій владі його знищувати.
Звітні бухгалтерські документи
Щиро дякуємо всім, хто підтримав і допоміг врятувати ситуацію ?
Будемо боротись за нашу історію далі!