Книги “Авдіївка. Шлях до перемоги” поповнюють експозиції музеїв
11/12/2018
На днях волонтери фонду передали 92 ОМБр книгу «Авдіївка. Шлях до перемоги» та зразки сувенірів, створених авдіївцями для благодійної крамнички, у музей бригади, який незабаром відкриється в пункті постійної дислокації.
Також примірник книги, разом з прапором, підписаним її героями та авторами, тепер знаходиться в музеї АТО Миколаївського Національного університету кораблебудування. В рамках візиту доброго туру до Миколаєва ми передали експонати ректору університету, а також запланували низку цікавих заходів на 2019 рік.
Ректор Національного університету кораблебудування приймає експонати від волонтерів фонду.
Нагадуємо, що замовити примірник книги для музею, бібліотеки, освітнього закладу, волонтерської організації або підрозділу, який виконує задачі в зоні ООС, можна, заповнивши наступну форму: https://goo.gl/forms/oQkFxMsamzkYvwXC3