Порядок використання благодійних пожертв

1. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ

Благодійні пожертви, надані фонду готівкою, по безготівковому перерахунку або через форму liqpay, використовуються на реалізацію актуальних проектів та програм фонду. У разі, якщо в призначенні платежу зазначений конкретний проект, кошти спрямовуються безпосередньо на реалізацію зазначеного проекту. В разі закриття проекту кошти спрямовуються на інші напрями діяльності. Внески, які надходять на наші рахунки без уточнення цільового призначення, використовуються на актуальні проекти та програми фонду на розсуд членів Правління фонду та згідно з чинним законодавством України.

2. ЗВІТНІСТЬ

Фонд веде прозору звітність на офіційних ресурсах – веб-сайті у розділі “звіти” та на сторінці у Facebook. У розділі “річні звіти” публікуються звіти, подані в державні контролюючі органи (податкова інспекція, управління статистики), а також їх детальна розшифровка.

3. ПРІОРІТЕТНІ НАПРЯМКИ ФІНАНСУВАННЯ

Станом на серпень 2022 р. пріорітетним напрямком фінансування є забезпечення армії обладнанням для аеророзвідки та підтримка роботи фахового добровольчого екіпажу Skyguard. Також кошти фонду можуть бути використані для закупівлі іншого обладнання та спорядження для підрозділів ЗСУ, НГУ, ДПСУ і т.ін. після надання відповідного запиту та розгляду його членами Правління. Незначний відсоток коштів виділяється на програму “Волонтерські мандрівки” – організацію еко-походів для прибирання сміття в гірській місцевості. Інші програми та проекти фонду призупинені до завершення повномасштабної війни, кошти на них не виділяються. Також благодійні пожертви, надані фонду в готівковій та безготівковій формі, не використовуються для оплати праці найманих робітників та на адміністративні витрати фонду.

4. ВІДШКОДУВАННЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Благодійні внески відшкодуванню та поверненню не підлягають.