![Сувенір-Брелок-вказівник з Карпат](https://volunteertravels.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/Suvenir-Brelok-vkazivnyk-z-Karpat-300x300.jpg)
Як щодо душевних подарунків з лісу Карпат, зроблених дбайливими руками волонтерів?
Ми багато подорожуємо і відчуваємо гори душею. Іноді нам хочеться поділитись цим відчуттям з вами. Тому ми виготовляємо приємні та смачні сувеніри з дарів лісу, які представлені в Лісовій крамничці. Вони про затишок карпатських гір, атмосферу мандрів і волонтерську турботу. Купляючи наші лісові дарунки, ви підтримуєте діяльність команди “Волонтерських мандрівок“.