Ідея формату “Ветеранський Кемп” народилась минулого року – ви певно пам’ятаєте ремонт стели на вершині Говерли, під час якого ми жили в наметах під вершиною півтора місяці, і до робіт якого були залучені саме ветерани. Хоч велика реставрація давно завершена, ідея залишилась живою – адже формат життя в наметовому таборі показав себе дуже ефективно саме для відпочинку і реінтеграції ветеранів. Тож цього року Кемп продовжив своє існування – цього разу не на постійній основі, а в форматі окремих заїздів-мандрівок.
Одна з таких мандрівок завершилась в середу – під час неї ветерани та команда супроводу традиційно мешкали в наметах у підніжжя Говерли, мандрували неймовірними стежками Чорногори та допомагали організаторам у добрих справах на гірських маршрутах. Зокрема, не забули і про здобутки минулорічного Кемпу – на стелі на вершині оновили фарбу після зими.
Витрати на проведення Кемпу склали 27 449 грн.:
Підтвердження витрат тут: https://www.facebook.com/share/p/1JVmr62J4r/
Дякуємо за вашу підтримку ініціатив програми “Природотерапія“!