Хтозна, звідки беруться зловісні звуки в напівзруйнованих багатоповерхівках на околиці міста Авдіївка ?. Хтось розповідає страшні історії, хтось винить в усьому погодні умови. Наші волонтери тим часом в стінах цих самих будинків малюють привидів на гільзах, зібраних неподалік – на позиціях промзони, аби страшних історій ставало все менше – адже кошти, виручені з продажу гільз, будуть використані на допомогу захисникам Авдіївки, зокрема, в сфері аеророзвідки.