Лісовий підсвічник

300.00 грн.

Пропонуємо вам затишні підсвічники з карпатського лісу, зроблені дбайливими руками волонтерів.

Одним зимовим днем, обстежуючи маршрут на Говерлу після шторму, ми знайшли декілька зламаних гілок на стежці. Зазвичай ми просто прибираємо їх з дороги, щоб не заважали проходу і евакуації. Але цього разу сталось інакше. Ми принесли гілочки на волонтерський пост на перемичку між Петросом і Говерлою та змайстрували з них підсвічники.

В умовах високогір’я виготовлення сувенірів дуже відрізняється від майстерні в місті. Тут це робиться, як робили гуцули в давнину – ручним інструментом в дерев’яній хаті, захованій за сніговими переметами. Поруч потріскують дрова в пічці, додаючи особливого затишку імпровізованій майстерні на дерев’яному пеньку. В гірському житті все відбувається в маленькій хатинці з одної кімнати – тут ми і спимо, і працюємо, і творимо щось прекрасне. І нам тут зовсім не тісно – навпаки, це найкраще місце на планеті, яке надихає допомагати людям і творити неймовірні теплі речі, вкладаючи душу. Щоб сувеніри дістались до вас, нам треба нести їх далеко вниз, долаючи півтора десятки кілометрів засніженого лісу на снігоступах. Але ж це додає їм особливої атмосфери – подолавши такий шлях, вони з радістю оселяться у вас вдома, зберігаючи ароматні спогади про гори.

Є два типи підсвічників:
– без декору
– з декором із свіжих гілок карпатської ялинки (також повалених штормом – ми не ламаємо живі дерева)
Вкажіть обраний вами варіант в коментарях до замовлення.

Обидва варіанти пахнуть гірським лісом і трохи теплими дровами, якими ми опалюємо нашу хатинку, а ще свічки додають до них легку нотку ванільного аромату. Свічки дістаються і замінюються, тож підсвічник може служити вам довго і нагадувати про теплу атмосферу засніжених гір.