автор фото
Анна Замаєва
0

Природотерапія для військових

Організовуємо безкоштовний відпочинок та реабілітацію в горах для захисників України. Іноді, щоб перезавантажитись і знайти в собі сили продовжувати боротьбу, потрібна допомога природи. Дистанціювавшись від тривог і метушні серед спокою гір, можна знайти в собі ресурс щоб рухатись далі. Ми готові підставити плече і допомогти відновитись за допомогою природи Карпат.

Програма природотерапії включає в себе виходи в гори, тісне спілкування з природою, концентрацію на приємних відчуттях і пошук внутрішньої сили в собі. Всю програму супроводжують психологи. В програмі застосовані методи арт-терапії, природотерапії, тілесні практики і помірні фізичні навантаження. Кожен з учасників може скористатись можливістю індивідуальної безоплатної консультації з психологом. Один або декілька днів програми присвячені тривалим мандрівкам в гори. Також програма реабілітації наповнена легкими прогулянками на природі, практиками йоги, приємним спілкуванням в групі, смачними стравами, місцевими традиціями та ремеслами. Ми ділимось інструментами для відновлення та підказуємо, як використати їх, щоб відпочити і повернутись в стрій. В наш час такі практики необхідні кожному, а особливо тим, хто торкається війни щодня.

Силами волонтерів ми облаштовуємо центр природотерапії в гірському притулку Перелісок на масиві Свидовець. Це одна з найкращих локацій для подібних заходів – адже поруч немає цивілізації, а лише тиша, спокій і природа.

Участь в програмі для захисників повністю безкоштовна. Ми забезпечуємо проживання, харчування, відпочинкову та реабілітаційну програму, усі необхідні трансфери, супровід гідів та в разі потреби – екстрену допомогу. Програма реалізовується завдяки регулярним внескам небайдужих українців.