автор фото
Анна Замаєва
0

Благодійна фотосесія в гуцульській хатинці

Запрошуємо на автентичну благодійну фотосесію в старовинному гуцульському будиночку в Карпатах 12 травня.

Ви вже знаєте, що ми створюємо центр природотерапії для військовослужбовців в гуцульській дерев’яній хатинці у Ворохті. Під час першої толоки ми знайшли дуже багато цікавих предметів побуту, різьблених дерев’яних виробів, керамічного посуду, сировини та інструменту для народного ремесла – всі ці речі в майбутньому стануть експонатами невеличкого музею. Але поки вони не зайняли своє місце на полицях, запрошуємо вас на автентичну фотосесію з ними. Всі виручені з фотосесії кошти допоможуть нам облаштувати хатинку щоб з червня приймати захисників.

Для фотосесії ми маємо вишиванки для хлопців та дівчат і натуральні фотозони в хатинці, технічних будівлях, на подвір’ї та в лісі. Це той випадок, коли не потрібно облаштовувати штучні фотозони – адже сама хатинка і її околиці виглядають неймовірно і знаходяться в серці Карпат! Світлини робитиме професійний фотограф та волонтер-мандрівник Володимир Гудований.

Окрім власне фотосесії, на нас чекає смачний обід, та за бажання – прогулянка в гори неподалік хатинки. Також можна спробувати себе в реставрації старих різьблених меблів, які залишаться в реабілітаційному центрі. Захід триватиме весь день з 10:00 до 18:00. Ви можете долучитись до повного дня або його частини, можете приїхати лише на фотосесію або поєднати її з мандрівкою в інші локації Карпат.

Умови участі: донат на створення центру природотерапії на довільну суму від 500 грн.

Форма реєстрації: https://forms.gle/NcEZzA7eB95u9uiq9