автор фото
Анна Замаєва
0

Толока на березі Південного Бугу

Місто-герой Миколаїв закохує в себе своєю силою духу та незламністю. В цьому місті прекрасне все, зокрема – маловідомі локації на березі Південного Бугу. Мальовничий скелястий схил Табірне поле знаходиться в межах міста поблизу Варварівського мосту. З нього відкриваються неймовірні краєвиди на схід та захід сонця, а стежки по каміннях над водою не залишають байдужим нікого, хто хоч раз потрапив на цю казкову локацію.

Звісно ж тут, як і всюди, не обійшлося без сміття. Хоч локація і маловідома, та все ж “прикрашена” пляшками, поліетиленовими обгортками і зламаними лавочками, з яких колись відкривався краєвид на річку. Тож 6-7 травня їдемо наводити лад на цьому місці – приберемо сміття і встановимо нові зручні лавочки, з яких миколаївці зможуть споглядати заходи сонця, кожен з яких на день наближує нас до перемоги.

Маємо три варіанти для бажаючих долучитись до доброї справи:

1. Приєднатись лише до толоки в суботу з ранку до вечора, або на будь-який зручний для Вас проміжок часу. Учасників чекає смачний обід від авдіївської волонтерки Яни Слідевської на квітучій галявині, натхненний колектив однодумців з різних міст України та безкоштовна фотосесія для дівчат у сукнях від професійного фотографа Юрія Макаліса з Одеси. Можна скористатись нашими трансферами до Табірного поля (розклад і пункти відправлення наведено нижче) або добратись до нас власним/громадським транспортом.

2. Участь у толоці в суботу + ночівля в наметовому таборі. Учасників цієї програми чекають йога на заході сонця з тренеркою з Миколаєва Оксаною Косовською, теплі вечірні розмови біля вогнища, ранкова пробіжка понад річкою на світанку з призеркою гірських ультрамарафонів Аліною Косовською та посильна участь у завантаженні і вивезенні сміття з локації. Для тих, хто не має власного намету, можемо надати місце в загальному, але обов’язково потрібен свій спальний мішок та карімат. Учасники, які лишаються на ночівлю, сплачують оргвнесок у сумі 300 грн. на продукти та воду для таборової кухні.

3. Толока в суботу + ночівля + автоподорож до Актовського та Арбузинського каньойнів у неділю. Після вивозу сміття в неділю пропонуємо відправитись в невеличку подорож ландшафтними заказниками Миколаївщини в район села Актове. Там нас зустрінуть мальовничі скельні каньйони де можна скупатись в бурхливій річці та сфотографуватись в сукнях біля скелястих обривів. В каньйонах ми також приберемо та вивеземо сміття. До Миколаєва повернемось близько 18:00. Оргвнесок за ночівлю в таборі + поїздку в Актове становить 500 грн. (продукти + пальне)

Локація: Табірне поле
(берег Південного Бугу біля Варварівського мосту)
Розклад трансферів з Миколаєва до локації:
7:30 – від залізничного вокзалу
9:00 – з автовокзалу
10:00 – від ТРЦ City Center
Також можете добратись до нас самостійно в зручний вам час.
Зворотні трансфери – по домовленості в суботу та неділю, на локації весь час буде автомобіль організаторів.

Контакт організаторів для будь-яких запитань та уточнень: +380958462170 Аліна

Реєстрація на толоку обов’язкова! Зазначайте будь ласка коректно, в які дні ви плануєте долучатись до заходу – так нам буде легше розрахувати меню та кількість продуктів.

Анкета: https://forms.gle/biBfM2ZVmHqeUZL67