автор фото
Анна Замаєва
0

Гайдбук Кодацького кар’єру

Ми підготували схему скелелазного району в Кодацькому кар’єрі. Район наразі активно розвивається, тож схема допоможе інформувати вас про вже підготовлені маршрути та нові проекти. Тепер ви можете зорієнтуватись, де починаються стежки до скельних секторів, та де ви можете залишити свою автівку. А ми розповімо вам, які сектори вже готові для лазіння.

1. Основний сектор. Тут є п’ять пробитих маршрутів, які можна завісити згори (на камені біля стежки встановлені шлямбури для самостраховки) або з нижньою страховкою.

2. Один легкий кутовий маршрут, завішувати можна лише з нижньою страховкою. Сектор дуже “живий”. Ми його чистимо, але періодично нові камені оживають. Будьте обережні і користуйтесь каскою.

3. Один пробитий маршрут і багато перспектив для нових маршрутів, наразі в розробці. Завісити маршрут можна з нижньою страховкою або спуститись від кемпінгів нагорі через станцію на дереві.

4,5. Наразі готових маршрутів немає, сектори в розробці. Лише почистили стежку і майданчик під скелями.

6. Дитячий сектор на два легких коротких маршрути. Можна завісити з нижньою страховкою або через станцію на дереві.

Ми закохались в Кодацький кар’єр з першого погляду. Запрошуємо і вас спробувати скелелазіння в цьому мальовничому куточку в околиці Дніпра! А також можете підтримати розвиток району вашим донатом.