автор фото
Анна Замаєва
0

Історія про харчування в горах

Історія про розрахунок харчування в зимових горах. Повчальна історія зі щасливим кінцем завдяки нашим добровільним рятувальникам волонтерського посту на перемичці.

Одного дня до волонтерського посту на перемичці звернувся виснажений турист з проханням надати продукти харчування. Виявилось, мандрівник наодинці долав маршрут на Говерлу та Петрос, і невірно розрахував запаси продуктів – вони закінчились набагато раніше, аніж його мандрівка, але це не зупинило його від продовження походу. На питання, чому так сталось, пояснив що раніше мандрував горами лише влітку і не врахував, що зимові переходи набагато довші і більш виснажливі, і потреба в споживанні калорій через це зростає.

Чергова група добровільних рятувальників на волонтерському посту надала туристу гарячий чай, вуглеводні перекуси та гарячий обід. Хлопець продовжив свою мандрівку, набравшись сил.

Нагадуємо, що планування припасів та екіпірування для зимових мандрівок в гори – запорука вашої безпеки. Не нехтуйте підготовкою, аби насолоджуватись горами сповна та не потрапити в таку прикру ситуацію, як герой цієї історії.

харчування в горах

харчування в горах

Підтримайте роботу волонтерського посту тут: