У квітні волонтерський пост на перемичці “Петрос-Говерла” оголошує місяць відкритих дверей. А отже, до роботи посту можуть долучитись волонтери, які не проходили спеціальні навчання, та під пильним наглядом наших добровільних рятувальників потурбуватись про безпеку на туристичних маршрутах і здобути нові навички.
Про реагування на екстрені випадки та надання допомоги, як і завжди, дбатимуть добровільні рятувальники.
Графік чергувань на волонтерському посту в квітні:
24 зміна
3-7 квітня
25 зміна
8-11 квітня
26 зміна
11-14 квітня
27 зміна
15-19 квітня
28 зміна
20-24 квітня
29 зміна
25-28 квітня
Обов’язковою умовою участі є дотримання певних безпекових вимог, а саме:
Зверніть увагу!
Волонтери без відповідної кваліфікації не надають домедичну та медичну допомогу, не приймають участь в складних рятувальних роботах, не надають консультації туристам та не здійснюють реєстрацію туристичних груп. Також не залучаються до роботи з обладнанням команди – дронами, медичними засобами, автономними електростанціями, автомобілями, тощо. Волонтери, які проходили базовий курс “Порятунок в горах”, можуть приймати участь в повному обсязі робіт.
Харчування на волонтерському посту організоване централізовано. Учасників просимо сплачувати оргвнесок на суму від 1000 грн. на продукти, газ, заправку авто та інші витратні матеріали.
Реєстрація волонтерів відбувається тут: https://forms.gle/kFf2h9VCnvTpTrTt6