автор фото
Анна Замаєва
0

Відпочинок і реабілітація для військових в Карпатах

Запрошуємо захисників України на безкоштовний відпочинок в горах. Іноді, щоб перезавантажитись і знайти в собі сили продовжувати боротьбу, потрібна допомога природи. Дистанціювавшись від тривог і метушні серед спокою гір, можна знайти в собі ресурс щоб рухатись далі. Ми готові підставити плече і допомогти вам відновитись за допомогою природи Карпат.

Наш заїзд триває п’ять днів. Під час нього ми будемо виходити в гори, тісно спілкуватись з природою, зосереджуватись на приємних відчуттях і шукати в собі сили. Всю програму будуть супроводжувати психологи, але це не буде робота в кабінеті. В програмі будемо застосовувати методи арт-терапії, природотерапії, тілесні практики і помірні фізичні навантаження. Кожен з учасників за бажання зможе скористатись можливістю індивідуальної безоплатної консультації з психологом.

Один або декілька днів ми присвятимо тривалим мандрівкам в гори – якщо ви маєте побажання щодо вершин чи маршрутів, які хочете відвідати, залиште їх в спеціальному розділі при реєстрації. Також програма заїзду буде наповнена легкими прогулянками на природі, практиками йоги, приємним спілкуванням в групі, смачними стравами, місцевими традиціями та ремеслами. Ми поділимось з вами інструментами для відновлення та підкажемо, як використати їх, щоб відпочити і повернутись в стрій. В наш час такі практики необхідні кожному, а особливо вам – тим, хто торкається війни щодня.

На кого розрахована програма?
На військовослужбовців або добровольців, які перебувають у відпустці, на ротації, на лікуванні, або демобілізовані.
Участь в програмі для захисників повністю безкоштовна. Ми забезпечуємо проживання в гірському будиночку, смачне харчування, відпочинкову та реабілітаційну програму, усі необхідні трансфери, супровід гідів та в разі потреби – екстрену допомогу. Вам потрібно лише дістатись до місця збору (місто Рахів Закарпатської області) – якщо необхідно, ми зможемо компенсувати вам вартість квитків по приїзду.

Для участі в програмі просимо вас зареєструватись тут:

Після реєстрації ми зв’яжемось з вами та обговоримо всі необхідні питання.

Організатори заходу – команда гірських волонтерів та добровільних рятувальників “Волонтерські мандрівки”. З нами можна контактувати за номером +380958462170 (Аліна) в будь-яких месенджерах. Зверніть увагу: мобільної мережі в нашій хатинці немає, тому просимо писати в месенджери по всіх питаннях.