автор фото
Анна Замаєва
0

Спортивно-волонтерські збори в Карпатах

Запрошуємо мандрівників та спортсменів, які мріють відкрити для себе нові можливості, на спортивно-волонтерські збори в мальовничому куточку Карпат.

Чому трейлранінг, або гірський біг?
Бо бігаючи горами, можна за декілька годин опинитись в різних сезонах, зустріти світанок високо над хмарами або пробігти улюблений маршрут, витративши мінімум часу та насолодившись єднанням з природою. Єднатись з природою можна також під час відпочинку – проводячи заняття за стретчингу та йоги в затишному лісі біля струмка.

Наші збори – чотириденний інтенсив, який включатиме в себе бігові тренування на гірському рельєфі, активний відпочинок у вигляді стретчингу та йоги, теоретичні лекції про фізичну підготовку мандрівника та особливості нашого тіла, а також волонтерську складову. Частина наших тренувань буде проходити в затишному смерековому лісі, тож відпочинок ми присвятимо прибиранню нашого лісу від сміття.

  Програма тренувань буде адаптована під рівень підготовки учасників і включатиме в себе:

 • відпрацювання техніки гірського бігу
 • тактику бігу в підйом та на спуск, рівномірний розподіл сил на дистанції
 • спільні забіги в гори до локацій, де квітнуть крокуси та інші первоцвіти
 • знайомство зі спорядженням для трейлранінгу та біговим харчуванням
 • розслабляючий стретчинг
 • йога-комплекси, направлені на глибоке відчуття свого тіла
 • лекції про особливості тренувань для трейлових забігів та гірських мандрівок
 • корисне та здорове харчування
 • еко-толока для себе та довкілля – очищення душі, тіла та гірського лісу від сміття

Для участі в зборах потрібно мати зручний спортивний одяг, кросівки з агресивним протектором, пляшку для води та налобний ліхтарик. Вітається, але не є обов’язковою, наявність спорядження для трейлранінгу – бігових палиць, пояса, бігового рюкзака.

Внесок за участь в спортивно-волонтерських зборах – 4200 грн. Внесок покриває витрати на проживання, харчування та трансфери, а також допомагає фінансувати волонтерську діяльність в Карпатах.

*Для учасників бойових дій та добровільних рятувальників нашої команди вартість складає 2600 грн.

Під час зборів ми будемо проживати у Ворохті в комфортному дерев’яному будинку зі зручностями, тож спальники та інше бівачне спорядження не потрібні. У вартість включене корисне та здорове триразове харчування і спортивне харчування на тренуваннях – батончики та гелі. Забезпечуються трансфери від залізничної станції та до початку бігових маршрутів. Тренування проводить очільниця Волонтерських мандрівок, трейлранерка та призерка гірських забігів на ультрадовгі дистанції Аліна Косовська.

Попередня реєстрація учасників обов’язкова. Форма реєстрації: https://forms.gle/DeGuqAqmttLLEBWP6