автор фото
Анна Замаєва
0

У Ворохті завершились спортивно-волонтерські збори

В Карпатах пройшли спортивно-волонтерські збори, організовані нашою командою. Акцент зборів цього разу був на трейловий біг – учасники зборів разом подолали гірські дистанції в рамках підготовки до бігових змагань в Карпатах, а також пробували різні види здорового харчування і способи відновлення між тренуваннями. Відпочинок між тренуваннями був не менш активним – спортсмени прибрали ліс від сміття, а потім займались йогою на чистій галявині, насолоджуючись щебетом пташок.

Перший день учасники зборів почали з легкої пробіжки горбами біля Микуличина, відпрацювавши техніку роботи з біговим спорядженням і фінішувавши в прохолодній воді Чемегівського каньйону.

Другого дня на спортсменів чекав виклик складніше – довга пробіжка з Завоєлля через Кукул, стежками поміж змерзлими крокусами, далі – старим польським кордоном до підніжжя Говерли, спуск кучугурами талого снігу до спортбази Заросляк, і звідти – ще довгий біг вниз по дорозі. Сумарно дистанція склала 22 кілометри, а перепад висот – понад 1200 метрів.

Завдяки тісній взаємодії організаторів зборів з волонтерським постом на перемичці “Петрос-Говерла” вдалось чітко підібрати погоду, яка створювала перешкоди на дистанції, але не становила серйозної небезпеки для бігунів.

Активним відпочинком після довгої пробіжки стало прибирання сміття в лісі біля Ворохти, яке плавно перейшло в вечірню практику йоги.

Третій і четвертий дні зборів розпочинались біговими тренуваннями, а продовжувались – толокою в лісі. Учасникам зборів вдалось суттєво очистити ділянку лісу від сміття – тепер мешканцям та гостям Ворохти буде приємно відпочивати в ньому, а природа зможе дихати вільно і дарувати людям затишок.

Фінальну частину зборів присвятили відновленню. Перебуваючи серед гірської природи, найкращим рішенням стало відновлення засобами природи – тож спортсмени використовували різні практики з йоги, які допомагають покращити кровообіг, тонізувати судини і здобути гармонію з собою і світом.

Долучайтесь до заходів нашої команди – у нас завжди цікаво, пізнавально, а також ми щоразу залишаємо після себе добрий слід!