25 травня
18:00-20:00
Збір на SUP Station Plavni (вул.Набережна-Заводська 94л) о 17:45. Обираємо дошку або каяк, беремо сміттєві мішки і виходимо на воду. Прибираємо сміття на воді і біля берегів та виходимо проводжати захід сонця. З нами буде спортивний фотограф, тож круті фото з заходу забезпечені.
Участь у толоці безкоштовна. За потреби можемо організувати трансфер з авто/залізничного вокзалу. Попередньо повідомляйте про участь та бронюйте плавзасоби і трансфер в Телеграм/Вайбер за номером +380958462170