автор фото
Анна Замаєва
0

Толока на Кодацькому кар’єрі

Прийшла весна, тож настав час озброїтись сміттєвими мішками і робити країну чистішою!

Розпочнемо сезон на сході, в околицях міста Дніпро. Тут розташований мальовничий Кодацький кар’єр – гармонійне поєднання високих скель, кришталево чистої води та цікавого рельєфу, на якому в часи козацтва розташовувалась Кодацька фортеця. Вузький перешийок з химерними кам’яними брилами відділяє кар’єр від величної річки Дніпро. З полички, на якій розташується наш табір, буде чудово видно як над Дніпром встає тепле весняне сонце. А сідатиме воно за селом, краєвид на котре також відкривається з навколишніх пагорбів.

Головна мета толоки – прибрати сміття, якого чимало як у воді, так і на берегах кар’єру. Також плануємо поремонтувати скелелазні маршрути – на скелях кар’єру пробиті декілька цікавих трас, але усі нижні шлямбури на них відсутні або суттєво пошкоджені. Скелелазний район в Кодацькому кар’єрі виглядає перспективним, і в майбутньому є ідея пробити у ньому нові маршрути. Також, у вільний від роботи час, плануємо спортивні активності та активний відпочинок. Ви можете обрати для себе найбільш привабливі заходи або спробувати прийняти участь в усіх запланованих.

Орієнтовна програма толоки:

Субота, 25 березня
7:30 – збір учасників біля залізничного вокзалу м.Дніпро
8:30 – прибуття на кар’єр, встановлення табору
9:00 – сніданок
10:00 – прибирання сміття в кар’єрі
14:00 – обід
15:00 – скелелазіння (верхня/нижня страховка, лазіння на своїх точках – залежно від рівня підготовки та побажань учасників)
18:00 – завершення роботи на скелях, вечірня йога на заході сонця
19:00 – вечеря, посиденьки біля вогню

26 березня, неділя
6:30 – фотосесія на світанку (для дівчат маємо гарні сукні)
7:00 – ранкова пробіжка мальовничими локаціями
8:00 – сніданок
9:00 – прибирання сміття і заміна скельних шлямбурів
12:00 – купання в кар’єрі і фотосесія біля води
13:00 – обід
14:00 – скелелазіння або веслування на SUP на вибір, або відпочинок
17:00 – згортання табору, вивіз сміття до контейнерів
19:00 – виїзд з кар’єру на залізничний вокзал Дніпра або інші локації по домовленості

Ночівля під час толоки запланована у наметовому таборі. Тим, хто не має власного намету, спробуємо знайти місця у наметах інших учасників. За бажання можна зупинитись в хостелі м.Дніпро за додаткову плату, ми організуємо трансфер до хостела в суботу ввечері та повернення на кар’єр у неділю вранці. Місцеві мешканці можуть зупинятись у себе вдома і користуватись нашим трансфером, або ж залишитись з нами в наметах.

Оргвнесок учасника толоки становить 700 грн. Сюди входить харчування, витрати на паливо, прокат спец.спорядження, мішки і рукавички для збору сміття. Сплатити внесок можна на картку заздалегідь або готівкою по приїзду.

Анкета для реєстрації на толоку:
https://forms.gle/L6iM5YeUaUJ8ct2k9

Наполегливо просимо попереджати заздалегідь про скасування вашої участі в разі зміни планів, щоб ми не закуповали зайві продукти та розхідники і коректно планували місця в транспорті та наметах.

Задонатити на розвиток скелелазного району, зокрема на шлямбури і станційні кільця для пробивки нових маршрутів, можна тут: