автор фото
Анна Замаєва
0

Толока в старовинній гуцульській хаті

Чи мріяли ви колись поворушити історію? Чи прагнете зробити свій внесок для тих, хто зараз захищає нас на сході?

Пропонуємо поєднати зусилля та разом перетворити стару гуцульську хату у Ворохті на центр психологічної реабілітації для воїнів ЗСУ.

Життя в цьому будинку зупинилось десятки років тому, коли його газди виїхали жити до міста. З тих пір воно вкрилось павутинням, яке зберігає під собою дух Карпат і колишніх мешканців. Ми хочемо зберегти цей дух, але прибрати павутиння та зайві речі. Цей будиночок може стати корисним тим, хто потребує тихого і затишного місця для відновлення.

Фронт робіт під час толоки:

  • перенести в технічне приміщення непотрібні речі та будівельні матеріали
  • мінімально облаштувати житлові кімнати
  • навести лад на подвір’ї
  • вивезти сміття
  • знайти творчі ідеї та спроектувати подальше відновлення будинку

Ця толока – перший етап реставрації хатинки та створення реабілітаційного центру. Такі толоки будуть регулярними – бо буде потрібно робити косметичний ремонт всередині, облаштовувати затишний інтер’єр, санвузол, проводити воду та майструвати опалення перед зимовим сезоном. Попередньо плануємо облаштувати мінімальні умови для літніх заїздів до червня, і вже приймати в центрі групи бійців, а пізніше – зробити більш повноцінні рестравраційні роботи та комунікації.

Волонтерам під час толоки надається житло в будівлі реабілітаційного центру, триразове харчування, необхідні витратні матеріали для роботи. А ще – в горах зараз квітнуть крокуси, і ми знайдемо хвилинку щоб прогулятись до квітучих галявин.

Учасники толоки сплачують оргвнесок у сумі від 800 грн. Це дозволить організаторам покрити витрати на харчування. Якщо ви готові задонатити більше, будемо вдячні – ці кошти підуть на подальше облаштування реабілітаційного центру.

Реєстрація волонтерів обов’язкова. Форма реєстрації: https://forms.gle/CqBipsbFLuZYBBPA7