автор фото
Анна Замаєва
0

Планується заміна вказівників біля Говерли

Протягом квітня-травня плануємо замінити вказівники на маршрутах в районі Говерли. Старі вказівники, встановлені в 2012 році, в більшості сильно зношені, а деякі – зламані. Взимку це ускладнювало орієнтування, але наша рятувальна команда була поруч і допомагала впоратись. Наприкінці весни сезонний пост з перемички знімається, тож маємо лишити після себе гарні маршрути і зрозуміле орієнтування на них.

Планується заміна вказівників на вершині Говерли, стовпчиках під Говерлою, біля екопункту, на перемичці, полонині Скопєска, синьому маршруті на Заросляк та на розвилці жовтого і зеленого маршрутів з Заросляка. Також буде проведений плановий ремонт і за потреби заміна самих стовпчиків, на яких закріплені вказівники – наразі лише аварійних, але протягом літа приведемо до красивого стану всі стовпчики в районі які потребують фарбування, чистки, покриття лаком.

Виготовлення самих вказівників нам обіцяють профінансувати та частково закривають фінансування наші колеги. Ми з вами маємо закупити витратні матеріали і інструмент. Нам потрібен акумуляторний шуруповерт, який в майбутньому довгий час буде корисним в роботі гірської волонтерської команди, саморізи та інші дрібні витратники. Орієнтовно потрібна сума до 3000 грн.

Просимо закинути донат на реставрацію вказівників, бо це важлива справа яка має бути зроблена: