автор фото
Анна Замаєва
0

Волонтерська подорож на кемпері

Прийшла справжня весна – а отже, волонтерський будиночок на колесах вирушає у мандри Україною!

Кожна наша мандрівка не лише відкриває нам нові локації, а і залишає після нас добрий слід. Цього разу вирушаємо з Івано-Франківська – чистити від сміття природний заказник біля Бурштина та криївку УПА, розташовану в ньому. І, звісно ж, мандрувати цікавинками нашої країни!

Коли?
22-23 квітня

В програмі мандрівки:

  • Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття
  • Центр реабілітації диких тварин
  • Галицький замок
  • Толока біля криївки УПА в околицях Бурштина – прибирання сміття
  • Толока на пам’ятнику природи “Касова гора” – прибирання сміття
  • Ночівля в сільській хатині у справжнього гуцула

Значна частина зібраного сміття підлягає вторинному використанню. Під час толоки ми сортуємо відходи та здаємо зібрану сировину на сміттєпереробну станцію

Формат мандрівки: подорож на автобудинку.

Ми збираємось 22 квітня о 9:00 в Івано-Франківську біля залізничного вокзалу. Сідаємо в наш будиночок на колесах і вирушаємо до пригод! В перший день нас чекає подорож цікавими місцями Прикарпаття, смачна їжа на польовій кухні та ночівля в автентичному будинку місцевого гуцула (бажаючі можуть переночувати в автобудинку – від буде припаркований поруч). В другий день ми озброїмось мішками та рукавичками і відправимось прибирати нашу планету – нас чекає пам’ятка природи “Касова гора”, розташована на ній криївка УПА та береги водосховища. Завершивши толоку, вертаємось до Івано-Франківська.

Маршрут мандрівки: Івано-Франківськ – Крилос – Галич – Коростовичі – Касова гора – Бурштинське водосховище – Бурштин – Івано-Франківськ

Учасники мандрівки сплачують оргвнесок, який покриває заправку автобудинку, харчування та сміттєві мішки. Оргвнесок становить 1600 грн.

Зверніть увагу: кількість місць в мандрівці обмежена місткістю нашого кемперу. Ми можемо взяти чотирьох волонтерів.

Реєстрація: https://forms.gle/mZvA4VePx2yavKRU9