автор фото
Анна Замаєва
0

Зворушливе відео про унікальний заповідник в околиці Бахмута

Білокузьминівські крейдяні скелі – унікальний витвір природи. Це перлинка Донеччини, яка завжди приваблювала туристів до нашого краю. Тут на зелених пагорбах мешкали десятки рідкісних рослин та звірів, а охайні доріжки дозволяли зазирнути в несподівано красиві локації.

Тепер все змінилось. Білокузьминівські скелі станом на квітень 2023 року знаходяться в десяти кілометрах від лінії фронту, яка продовжує рухатись. Тут вже лунають артилерійські дуелі і залпи реактивних систем. Якщо так триватиме далі, унікальна пам’ятка може зникнути зовсім або зазнати невиправних руйнувань, як і багато інших локацій нашого краю…

Ми роками опікувались крейдяними скелями Донеччини як волонтери-природоохоронці. Але в нинішніх реаліях ми не можемо врятувати природу так, як робили це раніше. Тому ми створили добровольчий загін аеророзвідки Skyguard і робимо найбільш ефективну справу з можливих – знаходимо ворога з неба і знищуємо його разом з бійцями ЗСУ. Ми віримо, що ця робота допоможе вберегти нашу країну та її неймовірну природу.

Ми віримо, що цього прагне не лише команда проекту “Волонтерські мандрівки“, а й уся країна. Тому хочемо звернутись до вас по допомогу цим зворушливим відео, знятим під звуки ворожого обстрілу. Наразі маємо актуальний збір на ремонт дрона для дальньої розвідки, який допомагав нам виявляти цілі глибоко в ворожому тилу, і зможе продовжити свою місію, якщо нам вдасться зібрати 300 000 грн. на його відновлення після боїв в околицях Бахмута.

Будемо вдячні за ваші донати! Вони допомагають нам рятувати те, що ми так щиро любимо та оберігаємо!