Зиму 2023-2024 команда “Волонтерських мандрівок” проведе на Чорногорі. Планується робота волонтерів вахтовим методом – змінами від 5 до 7 днів. Під час роботи ми будемо доглядати за притулками та сонячними електростанціями, готувати дрова, встановлювати маркування, стежити за погодою та станом снігу, допомагати туристам та рятувальникам, тренуватись і прокладати цікаві маршрути, обмінюватись досвідом і насолоджуватись краєвидами. До команди можна долучитись навіть з незначним зимовим досвідом на більш прості і безпечні посади, які дозволять вам навчатись і тренуватись разом з нами.
Щоб долучитись до зимової команди і зареєструватись на навчальний курс, заповніть форму. Прохання відповідати на всі запитання дуже уважно!